Witaj na stronie firmy MARTHERM Energy Solutions
Głównym zakresem działań naszej firmy jest sprzedaż, montaż, serwis oraz nadzór kompleksowych systemów klimatyzacyjno - wentylacyjno - grzewczych.

Oferujemy wszelkiego typu klimatyzatory oraz pompy ciepła dla domów, biur i pomieszczeń. Przedstawiamy zawsze elastyczną, dopasowaną do potrzeb klienta oferte.

Naszą domeną jest profesjonalizm.

Zapewniamy fachowe doradztwo techniczne połączone z bezpłatnymi pomiarami u klienta, dobór odpowiedniego typu i mocy jednostki, pełny kosztorys inwestycji oraz urządzenia najwyższej jakości.

Realizacja nawet w 24h! Konkurencyjne ceny! Raty!

Działamy głównie na terenie całego Dolnego Śląska

TEL KOM: 782 000 001 , 782 000 002
 Tworzymy optymalny klimat wszędzie tam gdzie pozwala na to wyobraźnia ponieważ możliwości jednostek są niemal nieograniczone. Domy, mieszkania, biura, pracownie, sklepy- wszędzie tam można czuć sie komfortowo, pracować wydajniej, cieszyć się swieżym, czystym, zdrowym powietrzem.

 W dzisiejszych czasach podtrzymywanie jakości powietrza jest już oczywiste i to nie tylko ze względu na dostępność i koszt urządzeń ale także wymagania jakie stawiane są min. przed pracodawcami.

 Wykonujemy solidny, czysty montaż jednostek wraz z kompletem przyłączy oraz udzielamy nawet 5-letnią gwarancje producenta! Oferujemy urządzenia większości producentów dostępnych na rynku.

  Klientów przeszkalamy tak aby eksploatacja urządzeń stała się po prostu intuicyjna. Gwarantujemy poziom realizacji usług zawsze w myśl naszej domeny.

 Jako autoryzowany dystrybutor MITSUBISHI ELECTRIC mamy przyjemność przedstawić rozwiązania które pod wieloma względami są unikatowe w skali światowej. Producent posiada w swojej ofercie wszystkie typy i rodzaje urządzeń klimatyzacyjnych, którą uzupełnia szereg rekuperatorów przystosowanych do współpracy z systemami klimatyzacyjnymi typu split. Ogromne możliwości rozbudowy, pomniejszone rozmiary jednostek, ultracicha praca oraz programowalne sterowanie czynią jednostki wydajniejszymi a ich użytkowanie prawdziwą przyjemnością.

  Jeśli są Państwo zainteresowani ofertą proszę użyć menu u góry strony.
MITSUBISHI ELECTRIC- informacje o koncernie
  MITSUBISHI ELECTRIC należy do wiodących na świecie przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej i elektronicznej. Japoński koncern posiada fabryki na kilku kontynentach, działa w ponad 120 krajach w zakresie techniki lotniczej i kosmicznej, produkcji i rozdziału energii, techniki komunikacyjnej i informacyjnej, elektroniki rozrywkowej, automatyki przemysłowej, techniki budowlanej oraz wielu innych.
JAPONIA,Gifu,elektrowniaSłon.3kW
WŁOCHY,Forli,elektrowniaSłon.20kW
 Sukces ten możliwy jest dzięki wysoko wykwalifikowanym, zaangażowanym pracownikom reprezentującym najróżniejsze branże zawodowe. Dzięki zastosowaniu najnowszych technologii, innowacji i produktów o wysokiej jakości, MITSUBISHI ELECTRIC rozwija się już od niemal 90 lat.

 W branży klimatyzacyjnej koncern postrzegany jest jako czołowa firma wyznaczająca kierunki rozwoju. W swoich pracach badawczo - rozwojowych szczególny nacisk kładziony jest na dążenie do jak najwyższej efektywności energetycznej, zmniejszenie obciążeń ekologicznych środowiska a także zmniejszenia kosztów eksploatacyjnych. Wszystko to automatycznie przekłada się na oszczędność energii oraz redukcję emisji dwutlenku węgla do atmosfery.

 Kolejnym faktem stawiającym MITSUBISHI ELECTRIC w czołówce producentów urządzeń klimatyzacyjnych jest najniższy, nie osiągany przez konkurentów poziom emitowanego przez urządzenia hałasu z jednostek wewnętrznych oraz zewnętrznych.

Generalny przedstawiciel firmy w Europie znajduje się w niemieckiej miejscowości Ratingen.
Przykładowe gałęzie przemysłu w których MITSUBISHI ELECTRIC stale wprowadza innowacje